فنی مهندسی نوآوران خلاق پارسی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
info@npkasb.ir
+09148045964

کیوسک هوشمند تعاملی

فنی مهندسی نوآوران خلاق پارسی > کیوسک هوشمند تعاملی

 

  • در عصر ارتباطات و رسانه های دیجیتال امروزه همگان بر لزوم استفاده حداکثری ازسامانه های هوشمند الکترونیکی تعاملی مبتنی بر علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات جهت طراحی و ایجاد سامانه های هوشمند چندمنظوره و کاربرپسند با هدف ارتقاء بهره وری سازمان و نیروی انسانی، مدیریت اثربخش منابع ، حفظ و ارتقاء مزیت رقابتی ، بهبود سیستمها و روشها تاکید دارند. مضاف بر اینکه روند شتابان و تصاعدی توسعه فناوری های نوین از جمله فناوری اینترنت اشیاء فضای کسب و کارهای آینده را به سرعت متحول و دگرگون خواهند کرد.

کیوسک‏ هوشمند، سامانه سخت افزاری و نرم افزاری تسهیلگر هوشمند تعاملی است که ضمن امکان اطلاع رسانی، تبلیغات و مدیریت فرایندهای کسب و کارها (مدیریت صف، مدیریت فروش، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت بازاریابی و تبلیغات و غیره) در بستر رسانه های دیجیتال و برخط با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات با صرفه جویی حداکثری در هزینه ها موجب شفافیت مالی، جلوگیری از خطای انسانی و تسریع در امور می شود.

این سامانه فناورانه در سازمان های دولتی(پیشخوان دولت الکترونیک، میز خدمت و غیره)، اماکن عمومی(ایستگاه های مترو، فرودگاه ها، کتابخانه ها و غیره)، اماکن خدماتی (بیمارستان ها، درمانگاه ها و غیره) کسب و کارهای بخش خصوصی و دولتی اعم از هتل ها، رستوران ها، بانک ها، خرده فروشی، مراکز تفریحی و گردشگری، مطب پزشکان، دفاتر اسناد رسمی، مراکز آموزش عالی و آموزشگاه ها ووو  ، دارای کاربرد متنوع و چندمنظوره است.

دستگاهی با کارکرد چندمنظوره تلفیقی است که در مکان‎های عمومی قرار گرفته تا به ذینفعان جامعه هدف  امکان دسترسی به محصولات و خدمات خاص و یا فراگیر و مدیریت محتوا را ‏فارق از زمان و مکان به شکل برخط(Online) می دهد.

کیوسک‎ها در خرده‎فروشی‎ها، فرودگاهها، کتابخانه‎ها، رستوران ها، برج های مسکونی، فروشگاه های زنجیره ای، مجتمع های تجاری اداری ، شرکت‎ها و سایر اماکنی که در آنها رایانه‏‎های شخصی در دسترس نمی باشد برای اجرای برنامه‎های کاربردی سودمند یا برداشت اطلاعات هدفمند و استفاده از فراورده های چندرسانه ای و حتی سرگرمی قرار می‎گیرند.